Skvělá ochrana během menstruace


Každá zdravá žena začíná menstruovat. Některé dívky začínají menstruovat už okolo desátého roku věku, a za tu dobu spotřebuje opravdu obrovské množství jednorázového odpadu. Většina žen si totiž vybere vložky či tampony, protože jsou dostupnější, mají lepší marketing a ženy jsou na ně zvyklé již desítky let. I mezi ženy, které jsou zvyklé na jednorázové pomůcky, se pomalu dostávají ekologické, které je možné užívat pravidelně. Mezi ně patří menstruační kalíšek i menstruační kalhotky z nanovlákna. V čem jsou lepší?

šedé kalhotky

Méně odpadu
Je jasné že pokud je něco opakovaně použitelné, tak je to ekologičtější. A i to mnohé ženy motivuje k tomu, aby tyto pomůcky začaly používat. Téma ekologie je čím dál větší a proto se mnozí snaží přispívat ke snížení odpadu jak jen to u nich jde. Kalhotky i kalíšek vydrží opravdu dlouho a tak je množství odpadu téměř zanedbatelné.

Kalhotky se dají v dnešní době koupit v mnoha barvách a střizích. Už dávno to nejsou jen obyčejné neforemné kalhotky v černé barvě. Dnes máte na výběr, a díky tomu se i během menstruace můžete cítit dobře. Některé firmy dokonce nabízí soupravy menstruačních kalhotek a podprsenek.

černé kalhotky

Opravdu neprotečou?
Kalhotky mají dostatek savých vrstev na to, aby pohltily všechny tekutiny. Nemusíte se bát ani zápachu. Kalhotky jsou speciálně navržené tak, aby byly hygienické a diskrétní. Proto pokud budete dodržovat výměnu tak jak jste zvyklá u jednorázových pomůcek, je riziko, že kalhotky protečou, opravdu minimální. Proto se jich rozhodně nemusíte bát. Jestli vás v souvislosti s kalhotkami napadají ještě nějaké otázky nebo jestli chcete vědět jak vybrat správnou velikost, určitě si prohlédněte náš web, kde se o kalhotkách a naší firmě dozvíte všechny potřebné informace. A rovnou si tu můžete nějaké kalhotky koupit na vyzkoušení, protože určitě budete chtít vědět jak doopravdy fungují.