Nemoc si nevybíráPodzimní a zimní měsíce jsou známé především proto, že během nich vrcholí různé epidemie nemocí. Střevní chřipky, všechny možné respirační nemoci, mezi které patří i covid jsou důvodem, proč jsou tyto měsíce nejméně oblíbené. Bohužel neexistuje příliš možností jak se ochránit před nákazou. Je jen naprosté minimum lidí, kteří neonemocní.
Pokud chcete být zdraví po celý rok, je potřeba pečovat o svou imunitu, a to zejména pomocí otužování, zdravé stravy, dostatku spánku a doplňků stravy.

covid test

Problém jménem covid
Nejspíš není nikdo, kdo by tuto nemoc neznal. V roce 2020 byla po celém světě pandemie, která má na svědomí miliony životů. Jde o novou nemoc, která se k nám dostala z Číny, a nikdo tenkrát nevěděl, jak bude na všechny působit. Někdo si myslel že to bude obyčejné nachlazení, ale jak se postupně vlna nemoci dostávala mezi stále větší počet lidí, bylo jasné, že ne každý ji ustojí bez větších problémů. Velice rychle rostl počet vážně nemocných lidí, z nichž mnoho nepřežilo. Někteří nemocní se dodnes potýkají s trvalými následky. Člověk ale nikdy nemůže předem vědět jak bude jeho tělo na nemoc reagovat, a tak je potřeba být obezřetný.

žena nemoc

Ideální je dělat si antigenní testy, které vám hned ukážou zda jste aktuálně nakažení covidem nebo ne. Pokud byste covid měli a chytil by ho od vás někdo se sníženou imunitou nebo někdo vážně nemocný, mohl by to pro něj být velký problém. A možná máte někoho takového v rodině. Proto mějte i dnes doma v zásobě Flowflex, který patří mezi nejlepší antigenní testy s přesnou diagnostikou a vysokou citlivostí. Jednoduše si udělejte test kdykoliv budete pociťovat příznaky nějaké nemoci a díky testu budete vědět nejen zda máte být raději opatrnější ve styku s jinými lidmi, ale budete hlavně vědět jak se máte léčit. I váš praktický lékař se vás na test bude ptát, případně vám ho sám udělá.