Pod širým nebemSpousta lidí když plánuje nějakou oslavu narozenin nebo třeba oslavu zásnub, a chce to oslavit s širší rodinou a přáteli. A když si pozvete všechny koho chcete vidět a koho máte rádi, často se sejdou desítky lidí. Takový počet hostů se jen k málokomu domů vejde bez problémů, a tak můžete oslavu udělat venku. A to dokonce i když hrozí, že nebude hezky. Pokud byste měli obavy z toho že by vám počasí nevyšlo, jednoduše si zajistěte přístřeší. Nemusíte hned kupovat dřevo a stavět altán přes celou zahradu. Půjčovna párty stanů v Brně Partystanyaz pro vás má ideální řešení, které je efektivní a jednoduché. Stačí si vybrat stan se speciální povrchovou úpravou, díky které je stan nepromokavý a ochrání vás i před slunečními paprsky.

oslava ve stanu

Oslavy pod stanem jsou populární i ve světě, a tento trend se pomalu dostává i k nám. Jen se podívejte, kolik svateb se u nás koná právě pod stanem. I stan má svoji nezaměnitelnou atmosféru, tak se toho nebojte a uspořádejte oslavu jinak než ostatní. I fotky budou krásnější než byste čekali.
Tip – pro fotografie s krásnou atmosférou se vyfoťte večer za tmy, za svitu světýlek a svíček.

párty stan

Připravit jakoukoliv oslavu není jednoduché, ale zvládnete to pokud si všechno naplánujete předem. Jestli má jít o překvapení, raději z příprav vynechte oslavence a nebo zbytek hostů. Překvapte je třeba netradiční výzdobou a podávejte oblíbená jídla. Co se týče občerstvení, to může být trochu problém. Pokud čekáte hodně hostů, může být nejlepším řešením přenechat přípravu jídla na cateringové firmě, která vám vše připraví na místě.

Vyzdobte si stan podle svého a nezapomínejte ani na vybavení stanu. Je třeba mít připravenou podlahu, na kterou si dáte židle a stoly. V trávě bez podlahy by se vám nábytek mohl zabořit do hlíny, což je nepříjemné. Myslete na všechno a vaše oslava bude úžasná.