Prima hry


Existují různé počítačové a mobilní hry, které jsou velice zajímavé a také zábavné, že je hrají i malé děti. Tady například mluvím o nějakých střílečkách anebo dobrodružných hrách, jako například také minecraft server hosting. Pokud vůbec nevíte, co je to minecraft server hosting, tak se zkuste podívat to je na webové stránky, kde se dozvíte všechny informace o minecraft server hosting. Mně se na této hře opravdu nejvíce líbí, že je to vlastně taková nenáročná a nenásilná hra. Nemám ráda, když třeba můj syn, kterému je devět let, když hraje nějaké násilnické hry, kde se třeba zabíjí anebo tak podobně. Jsem proto ráda, že syn hraje hru minecraft a že se mu tohle opravdu hodně líbí.

Pěkné hry.

Abych se vám přiznala, tak jsem ze začátku vůbec nevěděla, co je to minecraft hra anebo co je to minecraft server hosting. Později jsem se dověděla, že je to vlastně taková zajímavá a zábavná hra, která baví opravdu hlavně malé děti. Později jsem se ale také dozvěděla, že minecraft hrají i dospělí hráči. Je to prý velice populární hra už několik let. Taky je to prý hra z devadesátých let, která právě stále je na vzestupu a která je stále více a více oblíbená. http://www.forbes.cz/jak-byt-oblibeny-vyzkousejte-techto-13-tipu-a-stante-se-hvezdou/ Já se tomu ani nedivím, protože tato hra je opravdu nenásilná a je taková velice zajímavá a logická. A vy musíte vlastně si postavit z různých kostiček nějaké domečky. A o ty domečky se potom staráte, máte tam také svoje zvířata.

Syn rád hraje.

A to například ovečky anebo také tam chodí různí vesničani. A můj syn mi řekl, že právě v minecraftu jsou vesničani a také ovečky, o které se právě starají. A také o váš pozemek. Samozřejmě, ale také musíte dávat pozor, aby vám tam někdo cizí nevlezl. Musím uznat, že vlastně je to taková zábavná a zajímavá hra, která také dává dětem logiku. A dospělí si zase u této hry mohou opravdu perfektně odpočinout a pročistit si hlavu od všedních a pracovních starostí. Kolikrát jsem také zkoušela hrát tuto hru, když mi syn ukazoval, jak se minecraft hraje. Uznávám, se tam velice zajímavé a zábavné, ale bohužel na to nemám čas, protože mám práci a ještě brigádu. Musím uživit celou rodinu, protože otec odešel a jsem na to sama. Ale nevadí mi to a jsem ráda, že syn hraje opravdu kvalitní a zajímavé hry, které mu také prospějí.