Při stěhování bytu v Praze nezapomínejte na vhodné občerstveníStěhování je proces náročný na fyzickou kondici i na psychiku, protože je komplikován řadou neočekávaných drobností a navíc je nutné věnovat přípravné fázi i vybalování věcí mnoho času. Jestliže si objednáte stěhování bytů v Praze u spolehlivé firmy, odpadne mnoho starostí, ale přece jen na vás něco zůstane, a to i při stěhovacím procesu na klíč. Jde například o vhodný stravovací režim v den stěhování a ve dny následující.

kartonové krabice

Rychlé občerstvení raději ne

V průběhu těchto akcí to svádí odbývat se v jídle a nakupovat zejména ve fastfoodech. Nacpete se hamburgerem a zaženete hlad během pár minut. Jenže fastfoodové pokrmy jsou těžce stravitelné, většinou masité či se sýrem, velmi tučné, a pouze s malou zeleninovou oblohou. Korunu tomu nasadí kolový nápoj, silně přeslazený rafinovaným cukrem. Toto raději ne, bude vám to odebírat energii a budete mít tendenci usínat únavou a spíše odpočívat, než se aktivně zapojit do pracovního procesu.

směs ořechů

Dopřejte si pizzu

Mnohem lepším řešením je pizza, nejlépe vegetariánská se zeleninou. Pizzu vám navíc dovezou ještě teplou a nemusíte se pak zabývat přípravou teplých jídel v domácnosti.

Bezmasá jídla jsou výhodnější

Obecně jsou bezmasé pokrmy výhodnější vždy, když jde o nějakou namáhavou práci. Maso se totiž složitě a dlouho tráví a naopak jídla rostlinná vám dodají jak energii, tak i živiny. Nakupte si do zásoby například cizrnové pomazánky Hummus a celozrnný chléb. K tomu čerstvá rajčata, okurku, papriky, salát a další druhy zeleniny, co vám vyhovují.

Zásoba ořechů a sušeného ovoce

Dobré je mít při ruce dózu s namíchanými různými druhy ořechů ve směsi se sušeným ovocem, například s banánem, kokosem, švestkami a brusinkami. Kombinace ovoce a ořechů rychle zasytí a zažene hlad. Nezatíží trávení a budete mít spoustu síly a energie. A cukrovinky si raději odpusťte, mívají vysoký glykemický index a neobsahují na rozdíl od ovoce a ořechů mnoho živin.