Opalujte se domaPokud je vám teď zhruba třicet let, nejspíš si vybavujete že bazén měl ve vašem okolí jen opravdu bohatý člověk. Dnešní plastové bazény se prodávají zhruba od 50 tisíc korun, a investice do nich se rozhodně vyplatí. Na dnešní poměry je to příznivá cena, a tak si bazén domů může pořídit stále více lidí. I vy můžete mít svůj bazén, stačí si ho vybrat. Rovnou se ale vyhněte nafukovacím bazénům, které jsou nekvalitní a snadno se roztrhnou. Pak můžete nakupovat nafukovací bazén jeden za druhým a všechny nakonec prasknou. A to se určitě nevyplatí, navíc je to velká zátěž pro životní prostředí.

Velice žádané jsou bazény zapuštěné, které se celé nebo z poloviny zapustí do země. Pro tento typ bazénů je nutné připravit otvor, který se musí vybagrovat, a poté se může usadit bazén. Je to i trochu zednická práce, ale zvládne to každý kdo je trochu šikovný. Pokud byste chtěli zapuštěný bazén ale nechcete si ho instalovat sami, stačí říct a my vám nabídneme montáž vašeho bazénu na klíč. Nebudete se muset o nic starat a všechno za vás uděláme my.

žebřík bazén

Mít doma bazén je výhodné z mnoha důvodů. Nebudete muset nikam chodit a můžete se u vody opalovat klidně nahoře bez, budete-li chtít. Jelikož se o svůj bazén budete starat sami, budete vědět kdy jste vodu čistili takže o hygienu nebudete muset mít starost. Veřejné bazény mají někdy trochu zanedbanou údržbu a mnoho lidí do nich z toho důvodu nechce moc chodit.

dno bazénu

Vyberte si kvalitní bazén za skvělou cenu u odborníků. Prohlédněte si naši nabídku včetně příslušenství, které může váš bazén vyšperkovat. Díky podsvětlení nebo perlátoru budete mít bazén ještě o něco lepší. Můžete si vybrat ze čtyř druhů bazénů které vyrábíme – čtverec, obdélník, kruh nebo ovál. Už letošní léto můžete zažít koupání přímo u sebe v zahradě, proto neváhejte a bazén si vyberte už teď.