Nikdy neříkej nikdy


Rodina, je ten největší dar, který můžete dostat. A to jsem si potvrdila v kině, když jsem šla na romantickou komedii.  Myslela jsem si, že to bude takový obyčejný film, ale ba naopak to bylo něco neskutečného. Zjistila jsem, že i když to není vaše pokrevní rodina, tak je to úplně jedno.

dítě

Teď jsem vám napíšu pár úryvků z filmů a něco k tomu málo napíšu:

  1. Žena a neznámy muž měli ve stejný den soud, protože se rozváděli. Soud jím skončil ve stejný čas. Žena si šla sednout do auta a neznámý muž též. Žena byla tak rozhozená, že začala couvat a nevšimla si, že tam za ní stojí neznámý muž v autě a nabourala do něho. Muž druhý den zjistil, že je samoživitelka a svedl autonehodu na sebe, že on naboural jí.  Co si z této scény beru? Že stále existují dobří lidé a nemyslím jenom ve filmu, ale i ve skutečnosti.
  2. Biologický otec od ženy se vláčil s několika slečnami a využíval každou a na své dcery neměl čas a neplatil na ně alimenty.  A co mi dalo tohle? Že vám takový otec za to nestojí, abyste ho nenazývali TATI.
  3. Žena s mužem se setkali se svými dětmi. Žena měla dvě holčičky a muž měl holčičku a syna. Nevěřila jsem svým očím, že se neznali, a tak se krásně spojili a byla to jedna velká rodina. Byli tak propojeni, že nešlo ani vidět, že tahle rodina se teprve zná pár dnů.
  4. A druhé ponaučení je, že nechoďte se sluchátky přes ulici, protože neslyšíte auta a pak vás jedno sejme a už se nemusíte probudit.
  5. Rodina byla kompletní a ženě se splnilo přání a dostala pejska od svých a cizích dětí, ale zároveň se staly její.

dívka

Doufám, že tento příběh bude mít pokračování, protože byl nádherný dojemný. Ale to ukáže čas.

Momentálně se tento film stal mým oblíbeným. A co vy? Jaký je váš oblíbený? Klidně o něm taky něco napište, aby lidé věděli i nějaký jiný příběh. Udělejte si pohodlí a běžte si pustit ten váš oblíbený film či seriál.