Nechcete kupovat nový?Mnoho lidí bere drahý telefon jako otázku společenské prestiže. I mezi dětmi na základní a střední škole se můžeme podívat na to, jak se k sobě chovají majitelé iPhonů a telefonů s jinými systémy. Většina majitelé iPhonů si v různých věkových kategoriích myslí, že mít drahý telefon je otázkou prestiže. Proto jsou ochotni každý rok za nový model utrácet desítky tisíc korun jen proto, aby je ostatní mohli považovat za bohaté, protože mají každý rok nejnovější model telefonu.

kryty na mobil

Existuje ale také spousta lidí, pro které je telefon stále jen telefonem a tak je jim jedno, jak starý telefon mají, dokud pracuje jak má a pokud na něm fungují aplikace, které potřebují. I proto se dne setkáváme s lidmi, kteří mají iPhone starý třeba i 10 let, a není na tom nic špatného. Jen je potřeba počítat s tím, že výrobci telefonů poskytují podporu svým zařízením jen po určitou dobu, a tak se může stát, že některé aplikace už na starém telefonu nerozjedete.

iphone telefon

Pokud máte iPhone tak si určitě pamatujete, že jeho nákup nebyla zrovna levná záležitost. Ještě před pár lety stály iPhony méně než dnes. V současné době nové modely stojí více než 30 tisíc korun v závislosti na modelu a na paměti.

Máte stále rádi svůj iPhone 8 a doufáte že vám ještě nějaký ten pátek vydrží? Pak je dobré se snažit aby se vám nerozbil. Servisy telefonů jsou plné zařízení, která majitelům spadla na zem a mají prasklý displej nebo zadní část telefonu. Jestli se tomu chcete vyhnout, měli byste používat kryt na iPhone 8. nejen že díky krytu bude váš telefon vypadat pokaždé jinak, ale také ochrání váš telefon před poškozením. I zadní části telefonů se rychle rozbijí, a iPhone na tom není jinak. Prasklý zadní kryt se musí nechat vyměnit v servisu, což není zrovna levná záležitost. Je proto lepší ho chránit krytem před podobným poškozením.