Kam uložit osobní věci při rekonstrukci domu


Rekonstrukce rodinných domů či rekreačních objektů je běžný jev, jímž se zabývají miliony lidí na celém světě. Získají-li objekt prodejem nebo dědictvím, stává se, že interiér nevyhovuje jejich současným potřebám, je zapotřebí zvětšit prostor kuchyně a vybourat příčku mezi kuchyní a obývákem, přistavět terasu, vybudovat podlahové vytápění, zvětšit či vyměnit okna a střešní krytinu atd.

kontejnerová loď

Rekonstrukce domů s vlastní zahradou mají dvě podstatné výhody vůči bytům v bytových domech. Tou první je, že nejste vázáni na ostatní obyvatele domu a nemusíte na nikoho tedy brát ohled, co se týče stavebních úprav, domovních stoupaček a inženýrských sítí, a tou druhou je možnost umístit veškeré vnitřní vybavení v blízkosti domu – na zahradě. Zahrada skýtá řadu možností, kam uložit nábytek, spotřebiče, koberce a drobné předměty, kam patří různé kůlny, dřevníky, přístřešky, pergoly, altány, garáže či garážová stání, ale co když nic takového k dispozici nemáte, anebo je všude plno?

loď s kontejnery

Pak se nabízí sklad pronájem https://www.otpsklady.cz/, tedy lépe řečeno pronájem skladových kontejnerů. Ano, jsou to ty známé plechové krabice, šest nebo dvanáct metrů dlouhé, a dva a půl metru široké a vysoké, kam vyskládáte vše, co potřebujete, uzavřete a zamknete plechová vrata a máte klid. Rekonstrukce tak může začít podle plánu a vy si v případě potřeby vždy z kontejneru vyzvednete určité předměty, anebo tam zas něco vložíte, a to velice pružně, jednoduše a rychle, aniž byste museli vážit cestu do nějakého externího úložiště, například u stěhovací firmy.

Pronájmy skladových kontejnerů probíhají nepřetržitě po celý rok a můžete si je rezervovat na několik týdnů či měsíců. Možné je i pronajmout více kontejnerů najednou a umístit je na zahradě vedle sebe či na sebe. Kontejner je bezpečné úložiště, chránící vše uvnitř před povětrnostními vlivy na jakémkoli typu pozemku.