Je virtuální sídlo Praha 1 skutečně nejlepší?Každý podnikatel ví, že mít firemní sídlo v dobré lokaci je rozhodně výhodné. Firmě to dodá na prestiži, což pomůže přilákat jak zákazníky, tak i zvýší důvěru investorů. A asi není u nás lepšího místa, než centrum Prahy. Samozřejmě, zdaleka ne všichni mohou či chtějí mít klasické firemní sídlo. Proto zvláště malí podnikatelé volí tu virtuální. A je pravdou, že i virtuální sídlo Praha 1 má své výhody. Je tedy pochopitelné, že se o něj mnozí začínající podnikatelé zajímají.

moderní firemní sídlo

V první řadě je zde samozřejmě fakt, že takováto adresa vypadá velmi dobře na vizitce. Pokud ji potenciální zákazníci uvidí, budou firmu považovat, byť podvědomě, za prestižnější, než kdyby sídlila jinde, byť to na performanci firmy nemá nejmenší vliv.

Dále, pokud budeme v daném virtuálním sídle pořádat schůzku, budeme v lepší pozici. Sídlo samotné i okolí totiž budou působit prestižněji, což na naše hosty, ať už zákazníky či obchodní partnery, bude mít rozhodně vliv. Budou nám tak mnohem více nakloněni, což nám zvýší šance na úspěch jednání.

pohled na Prahu 1

Zde je však nutné poznamenat, že zdaleka ne vše bude tak růžové. Jsou zde rozhodně i nevýhody, o kterých je nutné se zmínit. Tou první z nich je samozřejmě cena. Ta zde bude mnohem vyšší než u jiné lokality, ať už půjde o klasickou koupi či pronájem, či virtuálního sídla.

Pak je zde také fakt, že v centru Prahy je zachováván historický ráz. To znamená, že uvnitř ani vně budovy nebudou žádné moderní vymoženosti, mnohdy ani výtah. Ani chrom či kovový lesk zde nenajdeme. To nemusí být pro některé typy firem, které se právě na modernu specializují, ideální.

Proto je dobré se rozmyslet, zda je právě Praha 1 pro nás ta nejlepší lokace. Má totiž navzdory svým nepopiratelným výhodám i určitá negativa, která je nutné brát v úvahu. Jen tak učiníme rozhodnutí https://cs.bab.la/slovnik/cesky-anglicky/lesk které bude pro naši firmu skutečně nejlepší.