Jak na baleníJá si myslím, že už každý člověk někdy posílal nějaký balík. A to například takové balíky, které jsou například opravdu křehké, že také potřebují nějaké speciální zacházení, aby ten balík také dorazil opravdu poctivě a hlavně v pořádku ke svému objednavateli. Já jsem kolikrát také prodávala keramiku, kterou jsem dělala sama ve sklepě a ručně ji vyráběla. Opravdu hodně mě to bavilo a jako malé dítě jsem také chodila do několika kroužků keramiky a také kreslení, což mě opravdu hodně bavilo. Takže potom nebylo vůbec nic divného na tom, když jsem se také potom později keramikou začala živit. Sice také občas maluji obrazy, ale keramika mě nejvíce baví a také jsem na to nejvíce šikovná.

Papír na výplně krabic.

Takže jsem potom také začala vyrábět keramické květináče a nebo dekorace na přání a potom jsem je také posílala svým zákazníkům. Měla jsem tedy sice nejvíce zákaznic, ale také se našli mezi nimi pánové, kteří ocenili mé keramické květináče a nebo různé dekorace. Je logické, že potom budu potřebovat také kvalitní výplňové materiály do krabic, odkud budu potom posílat své výrobky. Moc se mi osvědčila sláma, ale také kraftový papír. Pokud jste ještě neslyšeli vůbec o kraftového papíru a nebo co je to vůbec kraftový papír a jak vypadá, tak určitě na internetu, když si dáte do vyhledávače, co je to kraftový papír, tak vám jistě vyjede opravdu hodně odkazů.

Papír na balení.

Já sama na tento kraftový papír nedám dopustit. Pokaždé, než všechno pořádně zabalím, tak prvně svůj výrobek, jako například naposledy jsem dělala z keramiky slunce, tak jsem ho celé obalila kraftovým papírem. Mohu se zaručit, že opravdu tohle zboží dorazilo k zákazníkovi v pořádku. I všechny paprsky https://www.databazeknih.cz/knihy/paprsky-smrti-inzenyra-garina-62780 od sluníčka byly v pořádku a byly neporušené. Takže kraftový papír je u mě vážně číslo jedna, pokud chci někomu poslat nějaký křehký balík a vím, že třeba poštovní služba nebude tak citlivá.