Grafika v našem životě


Možná si každý člověk tento pojem spojuje jen s druhem písma, nebo malířstvím. Inu, obojí s tím má něco společného a my se podíváme jak.

V běžném životě to moc nevnímáme, ale když už v té praxi jsme, vymyslíme si situaci. Představte si, že stojí před nějakým výrobkem, jakýmkoli. Ceny všech jsou stejné, výrobce je stejný, a vy víte, že je stejná i kvalita. Jenže jeden má obal pro vás nehezký a ten druhý takový přívětivý. Po kterém výrobku sáhnete?

grafický návrh

Samozřejmě, že zde není místo pro rozebírání pojmů hezký či škaredý, protože každý má rád něco jiného a také se každému něco jiného líbí. Někomu barva modrá, jinému červená. Takže sáhne po výrobku, který má obal v jeho oblíbených barvách, nebo po tom, který je svým obalem jinak sympatický. A to je právě to, co mají na svědomí grafici, nebo ještě blíže pracovníci celého grafického studia, kde tento obal vzniká. A samozřejmě, že nejen on.

Grafické studio Zlín je jedno z takových pracovišť, kde vznikají obaly, loga firem, prostě vše, co má jen okrajově něco společného s hezkou a přívětivou stránkou výrobku či podobně. Je zde kolektiv velmi zkušených pracovníků, který čerpá jednak ze svých letitých zkušeností a jednak také z nejnovějších poznatků moderní doby. Protože úkolem každého z nich je sledovat moderní trendy a podle toho zpracovávat zakázky. Takže se zde nemůže stát, že by něco vypadalo zastarale jako z roku raz dva, leda by to tak zákazník sám požadoval. A i to se může stát, například pokud chce svému zboží dodat retro nádech.

práce grafika

Zlínské studio je jedno z nejlepších a také nejmodernější. Všichni zde používají nejmodernější software, takže se zde pracuje na platformě Adobe Creative Cloud. Pro toho, kdo se vyzná musí být jen tohle zárukou té nejvyšší kvality. A tu zde ve Zlíně nalezne každý zákazník, který se zde objeví a žádá o spolupráci.