Elektrokolo a koloběžkaMnoho lidí v poslední době si oblíbilo elektrokola anebo elektrokoloběžky. Musím říct, že já taky patřím k těm lidem, kteří si oblíbili elektrokoloběžku. A elektrokoloběžku jsem si poprvé koupila asi před šesti lety, a to kvůli tomu, že si jí pořídila taky moje kamarádka a můj bratr. Oni dva totiž spolu stále laškovali a chodili spolu. Tak jsem si řekla, že bych vlastně mohla pronásledovat. Samozřejmě jenom tak vtipně, a tak ze srandy, protože oni mi vždycky říkali, že jsem jako jejich ocásek. A když si potom pořídili opravdu elektrokoloběžku, tak jsem si ji pořídila také, a nakonec jsme jezdili ve třech. Na nějaké výlety a tak.

Elektrokolo je pro mě nejlepší.

SamozÅ™ejmÄ›, že jsem jim také dodávala pocit samoty a tÅ™eba takového soukromí. Protože mě to také stále nebavilo jenom s nimi jezdit, tak jsem si Å™ekla, že nejlepší bude, když tÅ™eba také budu dÄ›lat nÄ›co jiného. Tohle mÄ› opravdu hodnÄ› baví. A pozdÄ›ji, když už mÄ› nebavila elektrokoloběžka, to jsem si pořídila elektrokolo. Řeknu vám, že elektrokolo je vÄ›tší zábava a vÄ›tší bomba než elektrokoloběžka, protože na elektrokole můžete také sedÄ›t. Řeknu vám, že když jsem poprvé vyzkouÅ¡ela elektrokolo, Å™ekla jsem si, že už nic jiného nechci a také to tak bylo. Elektrokolo je jednoznaÄnÄ› super a jen se oblíbené. 

Elektrokolo se musí dobíjet.

Stále ÄastÄ›ji využívám právÄ› jenom elektrokolo, protože je to vÄ›tší zábava a také baterka tam vydrží déle. Já si myslím, že je opravdu hodnÄ› lidí, kteří spíše dají pÅ™ednost tomu, co je pro nÄ› více pohodlné. Na elektrokole máte právÄ› sedátko a myslím si, že mnoho lidí právÄ› dává pÅ™ednost elektrokolu kvůli tomu, že tam mohou sedÄ›t. SamozÅ™ejmÄ›, že zas tam nemůžou na elektrokole jezdit dva lidi. Na elektrokoloběžce se to také nemá dÄ›lat, ale já vidím, že každý druhý, tÅ™eba rodiÄ veze na své elektrokoloběžce také své dítÄ›. Já tohle také dÄ›lám a vůbec mi to nevadí. Když je bezpeÄnost na prvním místÄ›, tak nevím, proÄ bych nemohla vozit své dítÄ›. Oba máme helmy.