Udělejte své přítelkyni radost tím, co má rádaUdržujete již mnohaletý vztah s přítelkyní, s níž si rozumíte nejen v posteli, ale i jako kamarádi? Pak máte velké štěstí, a to i kvůli tomu, že se vám bude snáze nakupovat dárek k narozeninám nebo k Vánocům. Jestliže si dva lidé rozumí jako skuteční partneři, a není to jen vztah povrchní, snadno o tom druhém zjistíte jeho tužby a přání, osobní vkus a životní styl. Toto by vám mohlo být nápomocné i v situaci, kdy vybíráte dárky v e-shopech.

dívka v klobouku

Jedním z vhodných kandidátů může být i kód na slevu About You. Naleznete tu (v případě nákupu dárku pro přítelkyni) velmi pestrý a obsáhlý sortiment dámského oblečení, obuvi a oděvních doplňků. Můžete jím listovat dlouhé hodiny, ale vždy je rozumnější již předem zhruba odhadnout, na co se hlavně zaměřit, abyste tu uspěli a darovali opravdu to, co bude přinášet radost a potěšení. Co byste měli především vědět?

dívka ve svetru

Změřte si dobře velikost – v obchodech, jako je About You, můžete sice zboží vrátit a vyměnit za jiné, a to včetně dopravy zdarma, ale pokud bude výrobek v tu chvíli již vyprodaný, budete mít prostě smůlu. Proto je raději lepší vsadit na jistotu a dobře měřit ještě před nákupem. Výhodu máte hlavně u obuvi, tam stačí znát délku chodidla, kterou proměříte podle vnitřní stélky některých bot, ovšem u oblečení je nutné měřit a měřit.

Oblíbená barva – v některých barvách se lidé cítí lépe, jiné jim prostě nesednou. Akceptujte vkus vaší přítelkyně a nenápadně se také snažte sondovat, jakou barvu by ráda oblékla, i když ji třeba nemá hojně zastoupenou ve svém šatníku.

Raději méně, než více – muži, kteří nakupují ženám oblečení, se mohou „spálit“ u některých modelů, které vyžadují důkladnější znalosti anatomie ženského těla. Nepouštějte se proto raději do nakupování drahých plesových šatů a podobných modelů a vsaďte spíše na něco ležérního, v jednoduchém střihu, kde je větší velikostní rozsah, a kde se nemůžete příliš odchýlit od ideálního rozměru.