Ať založí firmu jiní


Podnikání naprosto samozřejmě vyžaduje existenci nějaké té firmy. Člověk ji musí mít, aby se podnikatelem stal a mohl svůj byznys provozovat. Jinak to prostě nejde.

Jenže chce se všem, kdo by se rádi podnikateli stali, pouštět právě do zakládání své soukromé firmy? Samozřejmě, že ne. Někdo je na to příliš pohodlný, jiný neoplývá přesvědčením, že si se všemi vyžadovanými úkony dokáže poradit, další na to třeba nemá čas. A možná se najdou i jiné příčiny toho, že by někdo docela rád podnikal, ale do zakládání své firmy se nehrne.

kancelářský prostor

Jenže kdo nemá firmu, nepodniká. Tak to zkrátka je. A nikdy tomu ani nebude jinak. A když se někdo nechce pustit do tohoto zakládání sám? Pak už zbývá jediné. Najít někoho, kdo to za toho dotyčného vyřídí.

Že nevíte, na koho byste se měli obrátit s přáním nechat si od něj svůj podnik zajistit takříkajíc na klíč? Nevadí. Já to vím. A klidně vám to prozradím. Protože jde o odborníky, kteří už dostatek společností s ručením omezeným založili a nabízejí rovnou k prodeji, a tudíž nehrozí, že když vám to vyzradím, na mě už by se nemuselo dostat. Takový sro prodej nabízí třeba firma zabývající se především, ale nejenom, poskytováním virtuálních firemních sídel. A když se na ni kdokoliv obrátí, může si z nabídek vybrat tu, která se mu líbí. A stát se bez jakýchkoliv starostí podnikatelem.

výšková budova

A proč byste se měli věnovat zakládání své společnosti s ručením omezeným zaměřené na výrobu, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, když to není nutné, že? Když stačí obětovat necelých deset tisícovek a můžete mít přesně to, po čem toužíte, bez jakéhokoliv starání se?

Prostě se pojďte stát podnikateli, aniž byste kvůli tomu museli mít jakékoliv chmury. Jde to i bez nervozity, i bez spousty papírování, i bez čekání. A kdo by se takové příležitosti nechopil?